Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

„Ja, ciąża i cała reszta” – recenzja

Artykuł

9 miesięcy wyjątkowego wyzwania, czyli z ciążą na ty.

Ja ciaza cala reszta
Autor: Materiały prasowe

Nadchodzi ten czas. Zachodzisz w upragnioną ciążę, albo wręcz przeciwnie – informacja o odmiennym stanie spada na Ciebie jak grom z jasnego nieba. Nieważne czy oczekujesz, czy też wiadomość ta jest olbrzymią niespodzianką. Najważniejsze jest to, że od teraz zmienia się wszystko, a Ty wyruszasz w najważniejszą podróż życia. Czeka się mnóstwo wzruszeń, euforia, ale i totalna apatia. Zmieni się nie tylko ciało, ale i sposób patrzenia na cały świat. Bez wątpienia od bliskich usłyszysz milion dobrych rad. Jak nie zwariować? Koniecznie zaopatrz się w „Ja, ciąża i cała reszta. Mój ciążowy notatnik”!

Jedyny w swoim rodzaju, oryginalny, ale i bardzo kreatywny notatnik pozwala przede wszystkim na zapisanie najważniejszych, ciążowych momentów. Od chwili, gdy dowiedziałaś się o tym, że jesteś w ciąży, poprzez czas, gdy o sytuacji poinformowałaś swojego szefa. Od testu ciążowego, poprzez niezliczoną ilość badań, wizyt lekarskich, aż po poród. Notatnik ten będzie Ci towarzyszył, abyś mogła spisać i zachować na zawsze najbardziej wzruszające, ciążowe chwile. Jest w nim miejsce na sytuacje zabawne, jak i trudne, przez każda ciężarna musi przejść. Dzięki autorom: Izabeli Lenkiewicz i Marcie Derlich oswoisz się absolutnie z każdym, ciążowym tematem.

„Ja, ciąża i cała reszta. Mój ciążowy notatnik” to idealny pomysł na prowadzenie ciążowego pamiętnika, który po ciąży schowasz, aby po kilkunastu latach pokazać swojemu dziecku. Przywołane wówczas wspomnienia okażą się bezcenne, a potomek zrozumie z czym musiałaś się mierzyć zanim pojawił się na świecie. Czy ktoś z nas może wyobrazić sobie lepszy prezent? Oryginalny, kreatywny, ale przede wszystkim bardzo osobisty. Nasza pamięć jest niestety ulotna, jeżeli nie zapiszemy pewnych rzeczy po iluś latach ich odtworzenie będzie niemal niemożliwe. Kto wybrał imię dla dziecka? Kto chodził z Tobą na wizyty kontrole? Na co miałaś szczególną ochotę w czasie ciąży? Te i wiele innych wspomnień możesz spisać w jednym miejscu. Jestem przekonana, że dzięki tej książce ciąża okaże się…bogatsza! W którym momencie dziecko osiąga wielkość banana? I w jaki sposób możesz zadbać o małe przyjemności dla siebie? Jeżeli nie chcesz, żeby Twoja ciąża była nudna, koniecznie rozpocznij ją z tym notatnikiem. Niech poprowadzi Cię, aż do momentu szczęśliwego porodu i pierwszego spotkania z maleństwem. Polecam z czystym sumieniem.

Izabela Lenkiewicz, Marta Drelich, Ja, ciąża i cała reszta. Mój ciążowy notatnik, Wydawnictwo Muza.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 2 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat