Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Zaczęła rodzić na cmentarzu

Artykuł

01 listopada rano jednej z kobiet odwiedzających cmentarz w Poznaniu odeszły wody płodowe. Pomogli policjanci.

Zaczela rodzic cmentarz
Autor: pixabay.com

Pewna kobieta w zaawansowanej ciąży postanowiła odwiedzić w uroczystość Wszystkich Świętych nekropolię Miłostowo w Poznaniu. Ciężarna wybrała się na cmentarz bardzo wcześnie rano. Około godziny szóstej poczuła, że zaczyna rodzić, a dziecko pcha się już na świat. Przyszła mama miała szczęście, przyuważyła bowiem niedaleko policjantów z drogówki, podeszła do nich, poinformowała o swoim stanie i poprosiła o pomoc. Funkcjonariusze policji zdecydowali się eskortować kobietę do szpitala na porodówkę i zadbać o to, aby wzmożony ruch drogowy nie przeszkodził rodzącej dotrzeć do placówki medycznej przed wydaniem na świat potomka. Po przyjeździe do Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei, kobietą zajęli się lekarze. O godzinie 9.15 na świat przyszła córeczka wizytującej cmentarz Miłostowo. Kobieta i dziecko czują się dobrze.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat