Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Niemowlę

KategoriaWszystko co należy wiedzieć o niemowlaku.
Zalety szczepien

Zalety szczepień

Bez wątpienia szczepienia są wielkim sukcesem współczesnej medycyny. Ten wynalazek umożliwił całkowitą eliminację lub ograniczenie rozprzestrzeniania się wielu chorób. Jednak dla wielu osób jest to kontrowersyjny temat.

Wady szczepien

Wady szczepień

Bez wątpienia szczepienia są wielkim sukcesem współczesnej medycyny. Ten wynalazek umożliwił całkowitą eliminację lub ograniczenie rozprzestrzeniania się wielu chorób. Jednak dla wielu osób jest to kontrowersyjny temat.

Przepuklina pachwinowa niemowlak

Przepuklina pachwinowa u niemowlaka

Przepuklina pachwinowa występująca wśród niemowląt i dzieci jest bardzo częstą chorobą, która wymaga interwencji chirurgicznej.

Kaszka musli od10

Kaszka Musli pełnoziarniste z płatkami kukurydzianymi Junior 100 % BIO

Nowe HOLLE dla nieco starszych maluszków – KASZKA MUSLI PELNOZIARNISTE Z PŁATKAMI KUKURYDZIANYMI JUNIOR 100 % BIO - ZDROWE ŚNIADANIE NA START już od 10. miesiąca życia.

Monitory oddechu

Monitory oddechu

Monitor oddechu dziecka jest kupowany przez rodziców, który są zaniepokojeni syndromem nagłej śmierci łóżeczkowej.

Mity szczepienia

Mity dotyczące szczepień

Temat szczepień stał się tematem kontrowersyjnym. Fakty i mity na temat szczepień narosły wokół sporu o ich skuteczność i bezpieczeństwo.

Ziola w diecie dzieci

Zioła w diecie dzieci

Zioła od wieków stosowane są zarówno w kulinariach, jak i medycynie.

Nowosci na spacery

Nowość na wiosenne spacery

Marka Britax, światowy lider i innowator w dziedzinie dziecięcej mobilności, prezentuje nowość - wyjątkowo elastyczny wózek na każdą pogodę i nawierzchnię - B-Motion 4 Plus.

Elektroniczna niania

Elektryczna niania

Elektroniczna niania może ułatwić młodym rodzicom opiekę nad dzieckiem. Muszą tylko zainwestować w solidne i wyposażone w użyteczne funkcje urządzenie.

Ciemieniucha

Ciemieniucha

Chociaż nie boli, nie swędzi, nie zagraża zdrowiu i nie wygląda najlepiej, to młoda mama ma kolejny powód do niepokoju. Jednak istnieją sposoby, aby pozbyć się ciemieniuchy domowymi metodami w krótkim czasie.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat