Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Butelka Philips Avent Anti-colic z nakładką AirFree

Artykuł

Nowa nakładka antykolkowa AirFree w butelce Philips Avent Anti-colic ogranicza ilość powietrza połykanego przez dziecko.

Avent anti colic
Autor: Materiały prasowe

Smoczek pozostaje wypełniony mlekiem, nawet gdy jest ustawiony poziomo podczas karmienia w pozycji pionowej. Zredukowanie ilości powietrza połykanego przez dziecko pomaga złagodzić powszechne problemy związane z karmieniem, takie jak kolka, gazy i refluks.

Jako mama chcesz dla swojego maluszka jak najlepiej, więc starasz się, by jak najrzadziej cierpiało z powodu kolki, gazów i refluksu. Teraz w ograniczaniu problemów z karmieniem może Ci pomóc nowa butelka Philips Avent Anti-colic z unikalną nakładką AirFree. Jej skuteczność została potwierdzona w badaniach.

Zastosowana w butelce wyjątkowa nakładka antykolkowa AirFree odciąga powietrze ze smoczka, więc dziecko połyka go mniej w czasie karmienia. Dzieje się tak, ponieważ zaworek w smoczku zapobiega powstawaniu podciśnienia podczas karmienia, umożliwiając nieprzerwane karmienie. Dzięki temu smoczek butelki antykolkowej pozostaje wypełniony mlekiem, nawet gdy jest ustawiony poziomo. Pozwala to dziecku pić w bardziej naturalnej pionowej pozycji oraz pomaga ograniczyć połykanie powietrza. W efekcie rzadziej występują powszechne problemy związane z karmieniem, takie jak kolka, gazy i refluks. Maluszek nie będzie też niepotrzebnie rozdrażniony.

Jak umieścić nakładkę w buteleczce? Najpierw napełnij butelkę mlekiem, załóż nakładkę antykolkową AirFree na krawędź butelki i przykręć smoczek. Przechyl butelkę w dół, aby mleko wypełniło smoczek. W czasie karmienia nakładka AirFree powinna znajdować się u góry. Nakładkę antykolkową AirFree można łatwo połączyć z dowolną butelką antykolkową Philips Avent. Dzięki szerokiej szyjce butelki, która składa się z zaledwie kilku części, jej mycie również nie sprawi problemów. Możesz też używać butelki antykolkowej Philips Avent z nakładką antykolkową AirFree lub bez niej.

Butelka występuje w dwóch rozmiarach: 125 ml (SCF810/14) i 260 ml (SCF813/14). Jest dostępny także zestaw dwóch butelek 125 ml (SCF810/24). Dostępne są do niej smoczki o różnych stopniach wypływu.

Rekomendowane ceny nowych butelek antykolkowych Philips Avent wynoszą:
SCF810/14 - 39,00 zł
SCF810/24 - 59,00 zł
SCF813/14 - 39,00 zł

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat