Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Pierwszy bank mleka w województwie lubuskim

Artykuł

Dzięki funduszom z Ministerstwa Zdrowia w Zielonej Górze już po Nowym Roku otwarty zostanie bank mleka.

Bank mleka lubuskie
Autor: pixabay.com

W Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze mieścić się będzie pierwszy w województwie lubuskim bank mleka. Korzystać z niego będzie można już od stycznia 2019 roku. Na jego organizację wyznaczono z Ministerstwo Zdrowia aż 600 tysięcy złotych. Zielonogórski bank mleka pomoże przede wszystkim tym wcześniakom, których mamy nie mogą karmić naturalnie. Kobiety posiadające nadmiar pokarmu w piersiach, będą mogły podzielić się nim z lubuskimi niemowlętami. Zanim jednak mleko dostanie się do żołądka któregoś z potrzebujących i głodnych maluszków, będzie szczegółowe badane.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat