Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Pielęgnacja

Doradca wyprawkowy

Artykuł

Warto wiedzieć, że w Polsce pojawił się nowy zawód: doradca wyprawkowy.

Doradca wyprawkowy
Autor: pixabay.com

Skompletowanie odpowiedniej wyprawki dla niemowlęcia nie jest łatwą sprawą. Spodziewające się dziecka rodziny często mają więc z tym problem. W gąszczu tysięcy porad i wytycznych bardzo łatwo można stracić rozeznanie, co naprawdę jest nowonarodzonemu dziecku niezbędne i wydać przez to pieniądze na mnóstwo niepotrzebnych przedmiotów. Aby oszczędzić przyszłym rodzicom nerwów w gromadzeniu akcesoriów przydatnych niemowlakom i ich mamom, aby nie nabywali oni zbędnych gadżetów, nie tracili czasu i środków finansowych na zakupy bezużytecznych towarów, nie zaopatrzywszy się w to, co naprawdę konieczne - pojawił się zawód profesjonalnego doradcy wyprawkowego. Profesja ta, znana już w niektórych krajach świata, wkroczyła niedawno do Polski. Wszystko wskazuje na to, że już za kilkanaście lat mało kto będzie dziwił się, że są osoby, które zawodowo zajmują się przekazywaniem fachowej wiedzy na temat tego, co przyda się w szpitalu noworodkowi i jego mamie, a później jego rodzicom w domu. Spodziewać się też można, że w niedalekiej przyszłości na ten unikalny zawód będzie naprawdę duże zapotrzebowanie, a posiadanie telefonu do swojego osobistego doradcy wyprawkowego będzie nie tylko czymś naturalnym, oczywistym, praktycznym, ale i modnym.

Korzystanie z usług doradcy wyprawkowego odciąża pary spodziewające się potomstwa w zastanawianiu się nad tym, jakie przedmioty powinna posiadać przyszła mama tuż przed, w trakcie i po porodzie, a jakie w pierwszych tygodniach i miesiącach wdrażania się w opiekę nad niemowlęciem. Specjalista w tej dziedzinie podpowie m.in., w jakie pieluchy, kosmetyki, akcesoria, gadżety warto zainwestować, posłuży radą, jeśli chodzi o nabycie najbardziej odpowiedniego wózka, nosidełka, chusty, fotelika samochodowego itp. Pomoże dokonać satysfakcjonujących wyborów konsumenckich i jak najlepiej przygotować się od strony praktycznej do roli rodzica.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat