Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Niemowlę

KategoriaWszystko co należy wiedzieć o niemowlaku.
Wady zalety smoczek

Jak odpowiednio ubrać niemowlaka?

Ubieranie małej istotki, jaką jest niemowlak to nie lada wyzwanie. Młodzi rodzice często panikują, gdyż boją się uszkodzić drobne ciało dziecka.

Kikut pepowinowy

Kikut pępowinowy

Noworodek wraca do domu z jeszcze nie do końca zagojonym pępkiem. Dla wielu rodziców jest to problem, bo nie wiedzą, co mają z nim zrobić. Jednak odpowiednia pielęgnacja nie jest skomplikowana.

Dha mieszanka

DHA w mieszankach dla dzieci

Najnowsze badania naukowe dowiodły, że niemowlaki karmione mieszanką zawierającą kwasy tłuszczowe tzw. dokozaheksaeny, czyli (DHA) rozwijają się szybciej niż rówieśnicy karmione zwykłym mlekiem modyfikowanym.

Odnowiony szpital krakow

Odnowiono oddział dziecięcy w szpitalu w Krakowie

Odnowiony Oddział Neuroinfekcji i Neurologii Dziecięcej w szpitalu im. Jana Pawła II w Krakowie czeka na pierwszych pacjentów.

Ząbki dziecka

Jak nie rozpuścić niemowlaka?

Każda mama dałaby swojemu maluchowi gwiazdkę z nieba. Jednak czy spełnianie wszystkich zachcianek dzieci to dobre rozwiązanie?

Ssanie kciuka

Ssanie kciuka

Ssanie kciuka przez niemowlaka jest czynnością naturalną. Jednak jeśli maluch robi to nadal, a ukończył 4. rok życia, może wywołać poważne szkody w zgryzie malucha.

Blisko z toba chce byc

BLISKO Z TOBĄ CHCĘ BYĆ

Kangurowanie, pobyt w szpitalu z wcześniakiem, czy czuwanie przy łóżku hospitalizowanego dziecka będą dla rodziców bardziej komfortowe.

Kary nieszczepienie dzieci

Kary za nieszczepienie dzieci

Rodzice ze Śląska, którzy zaniedbali szczepienia swoich dzieci będą ponosić kary finansowe. Zadba o to Śląski Urząd Wojewódzki.

Maluch szpital

Maluch w szpitalu

Pobyt dziecka w szpitalu maluje się w oczach rodzica w ciemnych kolorach - pojawiają się obawy, lęk i mnóstwo wątpliwości. Czy podobnie musi być w przypadku malucha? Niekoniecznie.

Higiena intymna dzieci

Higiena intymna dzieci

Nosisz je pod sercem przez 9 miesięcy, a kiedy pojawia się na świecie obdarzasz miłością i troską, by było szczęśliwe i zdrowe. Dbasz o swojego maluszka, pielęgnujesz jego delikatną skórę.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat