Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Dziecko połknęło otwartą agrafkę

Artykuł

W Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia 7-miesięczna dziewczynka z Kalisza połknęła zapinkę. Pomogli lekarze.

Dziecko polknelo agrafke
Autor: pixabay.com

Wykorzystując nieuwagę rodziców, pewne kilkumiesięczne dziecko z województwa wielkopolskiego włożyło sobie do buzi otwartą agrafkę. Ostry przedmiot błyskawicznie trafił do przełyku dziewczynki. Najbliżsi dziecka nie zdążyli temu zapobiec. Widząc co się stało, mama amatorki agrafek bezzwłocznie zadzwoniła po pogotowie. Aby uratować jej potomka i szybko przetransportować do odpowiedniego szpitala, po dziewczynkę przyleciał helikopter. Maluch trafił do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Dziecko miało szczęście. Ostry przedmiot udało się bowiem wydostać z jego przełyku bez przeprowadzania operacji. Dziewczynka wróciła więc do domu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat