Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Małe dziecko

KategoriaPrawidłowy rozwój dziecka po pierwszym roku życia.
Straz pozarna

Straż pożarna

Pali się, ratunku, na pomoc! Blockowi bohaterowie już śpieszą ugasić pożar! Straż pożarna to jedna z wielu serii klocków Blocków.

Dzwig na budowie

Dźwig na budowie

Uwaga! Na budowę podjeżdża ogromny dźwig. Będzie wyładowywał betonowe płyty z których powstanie wysoki wieżowiec. Kierownik budowy nadzoruje wyładunek i sprawdza projekty. Damy radę!

Wesola wioska

Wesoła Wioska

Witamy w Wesołej Wiosce! Pan gospodarz oprowadzi nas po zagrodzie i pokaże zwierzęta: krowę, konia i owieczkę. Uuuu! Pociąg pospieszny do Wesołej Wioski wjeżdża na peron 1.

Lalilania morska wycieczka

Lalilandia Morska Wycieczka

Morska Wycieczka to jeden z zestawów serii Blocki Lalilandia dedykowany konstruktorkom powyżej 6 roku życia.

Wartosciowe zabawki600

Wartościowe zabawki na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Chcąc ujrzeć uśmiech na buzi ukochanego szkraba, chcielibyśmy dać mu prezent, który go zachwyci, a jednocześnie będzie rozwijał ważne umiejętności.

Lego movie 4d

Nowy film „LEGO® Movie 4D” tylko w Legolandzie!

W duńskim LEGOLAND® Billund odbyła się premiera nowego filmu „LEGO Movie™ 4D - A New Adventure”.

Mala moda lato

Mała moda na lato

Moda dla najmłodszych nie lubi nudy, ale styl i zabawę. W tym sezonie królują żywe kolory, radosne wzory i zaskakujące stylowe miksy.

Zachecic dziecko aktywnosc fizyczna

Jak zachęcić dziecko do aktywności fizycznej

Twoje dziecko przyssało się na cały dzień do komputera albo telewizora i ani mu w głowie aktywność fizyczność? Na szczęście są na to skuteczne sposoby.

Dzieci zasady bezpieczenstwa

Dzieci będą uczyć się zasad bezpieczeństwa w domu

Jadwiga Nieład-Niedbała oraz Tomasz Miarka to główni bohaterowie najnowszej akcji społeczno-edukacyjnej, którzy będą uczyć najmłodszych zasad bezpieczeństwa w domu.

Przyjaciółki na zawsze

DVD „Lego Friends. Przyjaciółki na zawsze” – recenzja

Lego od lat bawi dzieci na całym świecie. Klocki, które ogranicza tylko wyobraźnia, mają swoich miłośników zarówno wśród młodszych, jak i starszych użytkowników.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat