Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Niemowlę

KategoriaWszystko co należy wiedzieć o niemowlaku.
Gdzie sie podzialo mleko

Gdzie się podziało mleko?

Ponad 90% kobiet w ciąży deklaruje, że pragnie karmić piersią i zależy im, aby robić to jak najdłużej[1]. Czasem jednak – nawet mimo wielu starań – podawanie dziecku wyłącznie własnego pokarmu nie jest możliwe.

Wartosciowe zboza maluch

Czy znasz wszystkie wartościowe zboża dla malucha?

Produkty zbożowe to ważny składnik diety na każdym etapie życia. W okresie niemowlęcym stanowią cenne uzupełnienie jadłospisu w ważne dla prawidłowego rozwoju składniki odżywcze.

Dzieci wakacje pielegnacja

Dzieci na wakacjach, czyli pielęgnacja najczulsza z możliwych

Nasze dzieci zdumiewają i inspirują nas każdego dnia. Chcemy być częścią ich bezpiecznej podróży, także przez każdą wakacyjną przygodę.

Dopasowany smoczek

Jak dopasować smoczek i butelkę do potrzeb i wieku dziecka?

Ciąża i oczekiwanie na maleństwo to wspaniały czas dla każdej mamy. Szczególnie kilka miesięcy przed rozwiązaniem, kiedy rozpoczyna się tzw. „wicie gniazda”.

Zdrowa jama ustna

Zdrowa jama ustna od pierwszego dnia życia

Smoczek to pierwszy atrybut malucha, z którym styka się jego delikatna buzia. Uspokaja i relaksuje nie tylko niemowlęta, ale również rodziców.

Rozpoczac urozmaicenie diety malucha

Jak rozpocząć urozmaicanie diety malucha?

Odpowiednie żywienie w pierwszych latach życia jest bardzo ważne dla przyszłości dziecka. Wspiera ono prawidłowy wzrost, a także rozwój organizmu, w tym funkcjonowanie narządów.

Puzzle zwierzatka

Nowe puzzle ze zwierzątkami Fisher-Price od Trefl!

Już 5 sierpnia we wszystkich sklepach sieci Biedronka dostępne będą wyjątkowe, drewniane puzzle Trefl na licencji Fisher-Price, które z pewnością przykują uwagę najmłodszych fanów układanek.

Karmienie historie kobiet

Karmienie piersią - historie kobiet

Karmisz dziecko piersią? To pytanie, które najczęściej zadaje się młodej mamie. Jednak mleczna droga nie dla wszystkich kobiet jest oczywista i bezproblemowa, szczególnie na początku.

Karmienie ma znaczenie

Karmienie ma znaczenie

Przy okazji Światowego Tygodnia Karmienia Piersią 2021 przypominamy o roli otoczenia, a zwłaszcza ojców, w powodzeniu i długości karmienia piersią.

Osiagnij sukces karmienie piersia

Osiągnij sukces w karmieniu piersią

Karmienie piersią to wyjątkowy dar. Dzięki niemu mama może budować niepowtarzalną więź, a także dostarczyć dziecku odżywczy i bogaty w cenne składniki mineralne pokarm.

body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat