Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Niemowlę

KategoriaWszystko co należy wiedzieć o niemowlaku.
Bezpieczny smoczek noworodek

Jak wybrać bezpieczny smoczek dla noworodka

Kompletując nową wyprawkę, przyszli rodzice bardzo często zastanawiają się nad wyborem odpowiedniego smoczka.

Gdy dziecko nie chce ssac

Gdy dziecko nie chce ssać piersi…

Ponad 90% kobiet w ciąży deklaruje, że pragnie karmić piersią i zależy im, aby robić to jak najdłużej[1]. Jednak mimo chęci, wiele kobiet napotyka trudności w tym sposobie karmienia dziecka.

Metoda vojty

Metoda Vojty

W latach 50 - tych ubiegłego wieku, czeski neurolog, Vaclav Vojta opracował metodę leczenia dysfunkcji nerwowo - mięśniowych poprzez stymulację ośrodkowego układu nerwowego1 za pomocą ruchu.

Pomysl prezent 1urodziny dziewczynka

Pomysły na prezent na 1. urodziny dla dziewczynki

Większość z nas nie pamięta tych wczesnodziecięcych chwil. Trudno jest nam się przenieść do nich myślami wybierając prezent na roczek. Przy odrobinie kreatywności nie musi to jednak być wyzwaniem.

Odpowiednia woda male dziecko

Jak wybrać odpowiednią wodę dla małego dziecka?

W diecie niemowląt oraz małych dzieci bardzo ważne jest nawodnienie, które wspomaga prawidłowe funkcjonowanie młodego organizmu oraz korzystnie oddziałuje m.in. na koncentrację.

Sol dieta niemowlak

Sól w diecie niemowlaka

Zgodnie z aktualnymi zaleceniami specjalistów do spraw żywienia niemowlęta i małe dzieci nie powinny jeść soli. Jak sobie z tym prowadzić, gotując dla całej rodziny?

Witamina d prawidlowe zywienie

Witamina D i prawidłowe żywienie

Rozwój układu immunologicznego zaczyna się już podczas życia płodowego oraz pierwszych 3 lat życia dziecka i trwa do 12 roku życia.

Abc kubki niemowlecia

ABC kupki niemowlęcia

Troska o prawidłowy rozwój i dobre samopoczucie dziecka to priorytet dla każdego rodzica, szczególnie w okresie 1000 pierwszych dni życia dziecka.

Maluch nie chce spac

Maluch nie chce spać?

Nie bez powodu pierwsze tygodnie rodzicielstwa nazywane są najtrudniejszymi. Jest to bowiem czas intensywnego poznawania się i adaptacji – zarówno dla dziecka, jak i dla dorosłych.

Niezbednik mam karmiacych piersia butelka

Niezbędnik dla mam karmiących piersią i butelką

Karmienie piersią to najlepszy i powszechnie rekomendowany przez pediatrów sposób żywienia niemowlęcia przez pierwsze miesiące jego życia.

body na roczekScooby-Doo! i Legenda Miecza

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat