Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Niemowlę

KategoriaWszystko co należy wiedzieć o niemowlaku.
Szukasz-zabawki-niemowlak600

Szukasz zabawki dla niemowlaka?

Fisher-Price z dumą przedstawia Planet Friends™, kolekcję zabawek, która nie tylko wywołuje radość, ale także wykorzystuje bardziej zrównoważone materiały i integruje zasady zarządzania produktem. Seria ta, starannie dobrana z myślą o naszej planecie, prezentuje zagrożone i bezbronne zwierzęta, w tym: pandę, lamparta śnieżnego, słonia i żółwia morskiego.

Dziecko-gigantyczny-jezyk

Dziecko z gigantycznym językiem

Zdarza się niekiedy, że na świat przychodzi dziecko z rzadką chorobą genetyczną, która charakteryzuje się przerostem języka. Na szczęście lekarze potrafią wtedy pomóc.

Maluchy-zasluguja-delikatnosc

Maluchy zasługują na delikatność!

Linia IDEE DERM BABY to odpowiedź Instytutu Dermokosmetyków Ideepharm na potrzeby skóry dzieci i niemowląt od 1. dnia życia.

Misie-pepco

Misie z Pepco pomagają dzieciom

Pepco wprowadza do swoich sklepów nową kolekcję Charytatywnych Misiów. Te sympatyczne pluszaki oprócz tego, że wywołują uśmiech na twarzy, niosą także ogromną pomoc dla potrzebujących dzieci.

Mleko-dla-niemowlat-bakterie

Mleko dla niemowląt z bakteriami

Główny Inspektorat Sanitarny poinformował niedawno o obecności niebezpiecznych bakterii w mleku Bebilon dla dzieci powyżej szóstego miesiąca życia.

Na-sniadanie-na-kolacje

Na śniadanie, na kolację

Wartościowy posiłek podawany zarówno na początek, jak i na zakończenie dnia jest bardzo ważny – zwłaszcza w przypadku najmłodszych członków rodziny.

Jak-wybrac-dobry-laktator

Jak wybrać dobry laktator?

W portfolio Philips Avent znajdują się obecnie 4 modele laktatorów elektrycznych: bezprzewodowy i wyjątkowo wydajny laktator Premium Plus, laktator Premium przewodowy, poręczny i mobilny laktator Essential oraz nowość – laktator Premium na dwie piersi.

Kluczowe-witaminy-dieta-niemowle

Kluczowe witaminy i składniki mineralne w diecie niemowlęcia

Niemowlę kończy 6. miesiąc życia i wkracza w kolejny ważny etap, jakim jest rozszerzanie diety.

Laktator-muszlowy

Laktator muszlowy

Karmienie piersią to niezwykle ważny etap w życiu każdej mamy, który pozwala jej stworzyć niezwykłą więź z dzieckiem.

Najczestrze-trudnosci-karmienie-piersia

Najczęstsze trudności w karmieniu piersią

Karmienie piersią to najlepszy możliwy sposób na dostarczenie cennych składników odżywczych i biologicznie aktywnych, które wspierają prawidłowy rozwój, w tym odporność niemowlęcia, ale także okazja do budowania niezwykłej więzi emocjonalnej.

Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat