Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Niemowlę

KategoriaWszystko co należy wiedzieć o niemowlaku.
Butelka antykolkowe canpol

Butelka antykolkowa – jaka najlepiej sprawdzi się

Każdy rodzic wie, jak trudne mogą być pierwsze miesiące życia dziecka, zwłaszcza wtedy, gdy maluch boryka się z problemami trawiennymi.

Podaruj pierwsza radosc600

Podaruj Pierwszą Radość

Święta z maluchem to wyjątkowy, rodzinny czas, w którym wiele rzeczy dzieje się po raz pierwszy. Może w tym roku wzruszysz się, gdy Twoje dziecko postawi pierwsze kroki z Pieskiem „Raczkuj za mną”?

Czas pyszne chrupanie

Czas na pyszne chrupanie!

Mały odkrywca ma już za sobą pierwsze doświadczenia w poznawaniu smaków i rozpoczyna naukę gryzienia? Dla takich maluchów BoboVita przygotowała pyszne propozycje – chrupeczki i krakersiki w opakowaniach z bohaterami bajki Świnka Peppa.

Swia prez najm600

Świąteczne prezenty dla najmłodszych

Dzieci stają się centrum świątecznych spotkań. Na nich skupia się uwaga, bo sprawiają, że ten niezwykły czas jest jeszcze bardziej radosny. Podczas świąt wiele rzeczy dzieje się dla nich po raz pierwszy: ubieranie choinki, próbowanie świątecznych potraw i oczywiście… rozpakowywanie prezentów! Okres świąt to czas na wspólną zabawę z milusińskimi. Okazją do jej rozpoczęcia są zabawki. Fisher-Price to rozumie, dlatego oferuje zabawki do kreatywnej, rodzinnej zabawy, które są doskonałymi prezentami.

Kocyki merino600

Kocyki Merino - Ciepło, Komfort i Bezpieczeństwo

Okres niemowlęcy to czas intensywnego wzrostu i rozwoju malucha. W tym kluczowym okresie, dbanie o komfort i bezpieczeństwo dziecka staje się priorytetem dla każdej troskliwej rodziny. W świetle tych potrzeb kocyki Merino dla niemowląt zdobywają uznanie jako niezastąpiony element wyprawki, łączący w sobie delikatność, ciepło oraz naturalne właściwości wełny merynosów.

Jak opiekowac sie wczesniakiem

Jak opiekować się wcześniakiem?

Mówi się o nich „Mali Wojownicy” lub „Mali Bohaterowie”. Tak bardzo spieszy im się na świat, że rodzą się przed planowanym terminem porodu.

Zoltaczka noworodek

Żółtaczka u noworodka - czym jest i kiedy powinna niepokoić?

Żółtaczka to proces fizjologiczny, który stosunkowo często pojawia się u noworodków. Wielu rodziców może nie być w pełni świadomych jej przyczyn, objawów i leczenia.

Instagram karmienie piersia

Hit Internetu: Instagram dla mam o karmieniu piersią

Gdy jest się matką karmiącą albo przygotowuje się do bycia rodzicem, warto zajrzeć na instagram o nazwie hafija_matka_karmiaca, by poszerzyć swoją wiedzę o laktacji.

Butelka antykolkowa

Butelka antykolkowa

Każdy rodzic wie, jak trudne mogą być pierwsze miesiące życia dziecka, zwłaszcza wtedy, gdy maluch boryka się z problemami trawiennymi.

Przez zupe

Przez zupę świeżo upieczona mama podpadła internautom

Polska influencerka Wersow zamieściła w mediach społecznościowych informację o tym, że nakarmiła swoją czteromiesięczną córeczkę zupą. Internauci nie pochwalili.

Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat