Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Niemowlę

KategoriaWszystko co należy wiedzieć o niemowlaku.
Dziecko barszcz sosnowskiego

Dziecko poparzyło się barszczem sosnowskiego

W jednym z warszawskich parków pewien chłopiec miał bardzo bliski kontakt z bardzo niebezpieczną rośliną, jaką jest barszcz Sosnowskiego. Efekt? Poparzenie chemiczne.

Smoczek responsywna butelka

Jak dobrać smoczek do Responsywnej butelki Natural?

Nowa butelka Philips Avent z Responsywnym smoczkiem Natural, który nie tylko przypomina, ale również działa jak pierś mamy, pozwala dziecku samodzielnie kontrolować rytm i tempo ssania.

Dziecko3rece

Dziecko z trzema rękami

Jakiś czas temu w Indiach na świat przyszedł noworodek z trzecią ręką na plecach. Dzięki dodatkowej kończynie stał się światową sensacją.

Akcesoria przydatne niemowle

Akcesoria przydatne niemowlęciu

Nie brakuje przedmiotów, których zakup warto wziąć pod uwagę, gdy jest się rodzicem bardzo małego dziecka. Oto garść podpowiedzi w tym temacie.

Im nas wiecej

IM NAS WIĘCEJ, TYM LEPSZA ZABAWA!

Radość wspólnej zabawy z Linkimals od Fisher-Price®

Karmienie piersia pocc2022

Karmienie piersią po cesarskim cięciu. Poznaj fakty i mity!

Narodziny dziecka to wyjątkowe i emocjonujące wydarzenie. Bez względu na to, jak odbywa się poród – drogami natury lub przez cesarskie cięcie – jego najważniejszym celem jest szczęśliwe sprowadzenie dziecka na świat.

Pierwsza wyprawka

Pierwsza wyprawka

Pojawienie się na świecie dziecka to wielka radość dla całej rodziny, ale także duże wyzwanie. Chcemy zapewnić maluszkowi bezpieczeństwo, komfort i spokój.

Kiedy czas rozszerzenie diety

Kiedy jest czas na rozszerzanie diety maluszka?

Dopóki maluszek nie skończy roku, podstawą jego żywienia powinno być mleko. Stopniowe wprowadzanie nowych pokarmów można rozpocząć jednak już w 5 miesiącu życia.

Rozszerzanie diety

Rozszerzanie diety wszystko co musisz wiedzieć

Rozszerzanie diety u dziecka to ważny etap w życiu malucha i jego rodziców. Wprowadzanie nowych smaków i konsystencji jest istotne dla rozwoju dziecka, jednak wymaga od rodziców cierpliwości, zaangażowania i wiedzy na temat prawidłowego żywienia.

Przewinac dziecko toitoi

Zalecili matce przewinąć dziecko w toi-toiu

Na Dworcu w Gorzowie Wielkopolskim mamie małego dziecka wskazano toi-toi jako miejsce, w którym może przewinąć potomka.

Kot w butach

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat