Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Niemowlę

KategoriaWszystko co należy wiedzieć o niemowlaku.
Soki dieta niemowlaka

Soki w diecie niemowlaka

Soki ze świeżych owoców wydają się być źródłem zdrowia i witamin, dlatego też wiele rodziców podaje je maluchom bez ograniczeń. Jak się okazuje, zbyt duże ilości soku mogą być dla maluchów szkodliwe.

Prawidlowa kapiel niemowlaka

Prawidłowa kąpiel niemowlaka

Początkowo wiele czynności wykonywanych przy noworodku sprawia świeżo upieczonym rodzicom problem. Nie inaczej jest w przypadku kąpieli malucha.

Pierwsze wyjscie noworodka spacer

Pierwsze wyjście noworodka na spacer

Pierwszy spacer z noworodkiem jest wielkim wydarzeniem, zarówno w życiu świeżo upieczonych rodziców, jak i maluszka. Nie ma się co dziwić, że przed pierwszym wyjściem jesteś zdenerwowana i masz wiele wątpliwości i pytań.

Przejrzyj na wylot

Przejrzyj na wylot owoce BoboVita!

Bezpieczeństwo i jakość w trosce o zdrowie niemowląt i małych dzieci.

Karmienie miejsce publiczne

Karmienie w miejscu publicznym

W dzisiejszych czasach matki karmiące dzieci w miejscach publicznych nikogo nie szokują. Wręcz przeciwnie – mają pełne poparcie, wzbudzają sympatię i zrozumienie.

Wady zalety smoczek

Wady i zalety używania smoczka

Ostatnimi czasy temat dotyczący ssania przez malucha smoczka stał się niemal kontrowersyjny. Ten mały, niepozorny przedmiot wzbudza wśród rodziców tyle samo zadowolenia jak i wątpliwości.

Karmienie piersia choroba

Karmienie piersią podczas choroby

Wiele kobiet zastanawia się, czy karmienie piersią w trakcie choroby jest wskazane. Przeziębienie nie oznacza, że trzeba zrezygnować z karmienia piersią, ale trzeba się odpowiednio leczyć, czyli naturalnymi metodami.

Jak prac ubranka dziecka

Jak prać ubranka dziecka

Zanim założysz maluchowi nowe ubranka, koniecznie je najpierw upierz! Nawet w nowych i czyściutkich z pozoru ubrankach znajdują się miliony roztoczy i drobnoustrojów, które mogą uczulać maluszka.

Zapewnic dziecku spokojny sen600

Jak zapewnić dziecku spokojny sen?

Świat dziecka kojarzy się z sielanką, spokojem, beztroską. To jednak tylko życzeniowe myślenie dorosłych.

Naturalne mydlo w kostce

Kąpiemy noworodka

Kąpiel noworodka powinna być krótka, ale też przyjemna. W tym celu należy odpowiednie preparaty myjące dobrać do wieku dziecka oraz typu jego skóry.

body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat