Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Zrezygnowali z leczenia dziecka przez wiarę

Artykuł

Rodzice małej Abigail z USA odstąpili od leczenia swojego chorego dziecka, gdyż uznali, że: „Bóg nie popełnia błędów”. Maleństwo zmarło.

Zrezygnowali leczenie dziecka
Autor: pixabay.com

Na początku lutego Rachel i Joshua z USA zostali rodzicami upragnionej córeczki. Dziecko przyszło na świat w domu. Położna przyjmująca poród podejrzewała u noworodka żółtaczkę i zaleciła zawiezienie dziewczynki do szpitala. Matka małej Abigail nie posłuchała jednak rad pielęgniarki. Kobieta zdecydowała, że jej córeczka nie będzie leczona, ponieważ jej zdaniem: „Bóg nie popełnia błędów”. Mimo wciąż pogarszającego się stanu dziecka, do dziewczynki nie został wezwany żaden lekarz. Pobyt w placówce medycznej kłóciłby się bowiem z zasadami religijnymi, posiadanymi przez rodziców Abigail. Rachel i Joshua mieli nadzieję, że żarliwe modlitwy członków rodziny i religijnej społeczności, do której należeli, przywrócą zdrowie noworodkowi. Tak się jednak nie stało. Dziecko zmarło. Rodzicom Abigail grozi teraz do 15 lat więzienia.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat