Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Ciało noworodka zakopane na posesji

Artykuł

Na jednej z posesji w województwie zachodniopomorskim podczas prac ziemnych znaleziono zwłoki noworodka.

Cialo noworodka zakopane zimia
Autor: pixabay.com

W miejscowości Przybysław, w powiecie choszczeńskim, odkryto w ziemi w sobotni wieczór ciało malutkiego dziecka. Przyczyniło się do tego prowadzenie prac ziemnych przez właściciela posesji. To on poinformował o makabrycznym znalezisku policję. Wyjaśnieniem sprawy zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Choszcznie. Pomagać jej będzie zespół biegłych z zakładu medycyny sądowej. Jednym z zadań śledczych będzie ustalenie, kiedy dokładnie noworodek zmarł i co było przyczyną zgonu dziecka. Dużym ułatwieniem dla wyjaśniających zagadkę śmierci dziecka z Przybysławia będzie odkrycie tożsamości zmarłego maluszka. Sporo podpowiedzą pracownikom prokuratury z pewnością wyniki sekcji zwłok. Aby rozwikłać zagadkę zgonu noworodka z powiatu choszczeńskiego, policja będzie sprawdzać, która z mieszkanek okolic Przybysławia była niedawno w ciąży.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat