Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Rodzina

KategoriaRodzice, dzieci i dziadkowie.
Szkolne wyzwania

"Szkolne wyzwania" Monika Gregorczuk, Barbara Kołtyś

Jak mądrze wspierać dziecko w dorastaniu?

Chrzest

Chrzciny bez tajemnic

Zastanawiasz się w jaki sposób zorganizować i przygotować się do tego wydarzenia? Podpowiemy, jak skutecznie i sprawnie zaplanować chrzciny.

Buciki

Chrzest – jaki prezent podarować maluchowi?

Zastanawiasz się, co podarować dziecku w dniu jego chrztu? Czy lepsza będzie gotówka czy może jakaś pamiątka?

Srebrna łyżeczka

Pomysły na prezent z okazji chrztu

Bez wątpienia dzień chrztu świętego to wyjątkowy czas dla rodziny i samego maluszka, któremu towarzyszą duchowe przeżycia oraz wspomnienia.

Babcia z wnukiem

Jak dbać o relacje z dziadkami?

Dziadkowie pełnią bardzo ważną rolę w życiu rodzinnym. Są odpowiedzialni za wychowanie dzieci w takim samym stopniu jak rodzice.

Babcia z wnukami

Po co nam dziadkowie?

Relacje między tymi dwoma pokoleniami są bardzo ważne dla obu stron. Starszyzna może zaoferować bardzo dużo swoim wnukom i nie chodzi tutaj o zabawki czy słodycze. Mogą dać znacznie więcej, coś co jest bezcenne.

Babcia z wnuczką

Wakacje z dziadkami

Lato w mieście dla naszego dziecka nie jest szczególną atrakcją. Jednak nie wszyscy rodzice mogą sobie pozwolić na długie wyjazdy. Co zrobić w takim wypadku?

Dziewczynka

Gdzie zorganizować Pierwszą Komunię?

Jeszcze kilka lat temu uroczystość przyjęcia Pierwszej Komunii celebrowano w domowym zaciszu wśród najbliższej rodziny. Jak to wygląda dzisiaj?

Chłopczyk z Jezusem

Pierwsza Komunia – ile kosztuje?

Mimo, że jest to bardzo ważne wydarzenie rodzinne, niekiedy może zrujnować domowy budżet. Podpowiadamy jak rozsądnie urządzić przyjęcie, żeby nie zbankrutować.

Chłopczyk ze świecą

Pierwsza Komunia – kilka cennych wskazówek

Pierwsza Komunia Święta jest ważnym wydarzeniem w życiu dziecka, które zapamięta do końca życia. Zadbaj, by te wspomnienia były pozytywne.

body na roczekbody na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat