Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Rodzina

KategoriaRodzice, dzieci i dziadkowie.
Babcia z wnukami

Po co nam dziadkowie?

Relacje między tymi dwoma pokoleniami są bardzo ważne dla obu stron. Starszyzna może zaoferować bardzo dużo swoim wnukom i nie chodzi tutaj o zabawki czy słodycze. Mogą dać znacznie więcej, coś co jest bezcenne.

Babcia z wnuczką

Wakacje z dziadkami

Lato w mieście dla naszego dziecka nie jest szczególną atrakcją. Jednak nie wszyscy rodzice mogą sobie pozwolić na długie wyjazdy. Co zrobić w takim wypadku?

Dziewczynka

Gdzie zorganizować Pierwszą Komunię?

Jeszcze kilka lat temu uroczystość przyjęcia Pierwszej Komunii celebrowano w domowym zaciszu wśród najbliższej rodziny. Jak to wygląda dzisiaj?

Chłopczyk z Jezusem

Pierwsza Komunia – ile kosztuje?

Mimo, że jest to bardzo ważne wydarzenie rodzinne, niekiedy może zrujnować domowy budżet. Podpowiadamy jak rozsądnie urządzić przyjęcie, żeby nie zbankrutować.

Chłopczyk ze świecą

Pierwsza Komunia – kilka cennych wskazówek

Pierwsza Komunia Święta jest ważnym wydarzeniem w życiu dziecka, które zapamięta do końca życia. Zadbaj, by te wspomnienia były pozytywne.

Paszport

Dokumenty dla dziecka

Sezon wakacyjny w pełni. Wiedziałaś, że wybierając się z dzieciakami na zagraniczne wczasy, maluch musi mieć własny paszport lub tymczasowy dowód osobisty?

Śpiący chłopczyk

Jak dobrać odpowiedni fotelik samochodowy?

Podróżując z małym dzieckiem w samochodzie, niezależnie od długości trasy, zawsze powinniśmy przewozić je w specjalnym foteliku.

Śpiąca dziewczynka

Pokonać chorobę lokomocyjną

Sezon na wyjazdy właśnie się rozpoczyna. Dlatego też warto zadbać o komfort podróży wszystkich pasażerów, a zwłaszcza tych najmłodszych.

Paszporty

Podwójne obywatelstwo

Czy twój maluszek ma podwójne obywatelstwo? Sprawdź, jakie przywileje mu przysługują i co się z tym wiąże.

Laptop

Pracująca mama – jakie ma prawa?

Wiele kobiet decyduje się na powrót do pracy tuż po urlopie macierzyńskim.

body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat