Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Nastolatek

Nastolatka z USA zleciła zabójstwo nauczyciela

Artykuł

13-letnia mieszkanka amerykańskiego miasta Hampton namawiała przez Internet wybraną przez siebie osobę do pozbawienia życia nielubianego pedagoga.

Nastolatka zlecila zabojstwo nauczyciela
Autor: pixabay.com

Facebook to tak popularne narzędzie komunikacji międzyludzkiej, że pewna uczennica szkoły średniej w USA wykorzystywała swój profil, aby wymóc na wybranym użytkowniku zabójstwo jednego ze swoich nauczycieli. Mężczyzna, którego 13-latka poprosiła o wykonanie tego zlecenia, prezentował się na zdjęciu głównym jako klaun. Policja zainteresowała się internetowymi wpisami dziewczynki i postanowiła ich nie bagatelizować, ponieważ od jakiegoś czasu w USA trwa szaleństwo przebierania się za klauny i zastraszania ludności. Moda na wdziewanie kolorowych strojów rozśmieszaczy to dla niektórych obywateli nie tylko zabawa i żarty, ale ułatwienie przestępczej działalności. W szczelnym przebraniu, chcący być na bakier z prawem czują się bowiem pewnie i anonimowo. Po identyfikacji, policjanci zjawili się w domu nastolatki i dokonali jej aresztowania. Dziewczynkę umieszczono w ośrodku zamkniętym dla nieletnich. Będzie tam przebywać aż do wyjaśnienia całej sprawy. Nie ma co jednak liczyć na łaskawość wymiaru sprawiedliwości. Zostaną jej postawione bardzo poważne zarzuty.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat