Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Dieta w ciąży

Żywieniowy skandal na świętokrzyskiej porodówce

Artykuł

W szpitalu św. Łukasza w Końskich podano pacjentce spleśniałe kromki chleba. Kobieta nagłośniła sprawę.

Zywieniowy skandal porodowka
Autor: pixabay.com

Przebywającą kilka dni temu na oddziale położniczym szpitala w Końskich panią Martę zaszokowało i oburzyło to, że do jednego z posiłków przyniesiono jej spleśniały chleb. Kobieta zrobiła zdjęcia otrzymanego pieczywa i zamieściła w Internecie wraz z komentarzem. Wieść o nieświeżej żywności w świętokrzyskiej placówce medycznej rozniosła się po Internecie. Okazało się, że nie tylko pani Marta ma uwagi, co do jedzenia serwowanego w szpitalu św. Łukasza. Pacjentów narzekających na jakość tamtejszych posiłków nie brakuje. Dyrekcja krytykowanej placówki medycznej wyraziła ubolewanie z powodu zaistniałego incydentu. Obiecała, że będzie zwracać w przyszłości baczniejszą uwagę na to, jak firma cateringowa odpowiedzialna za dostarczanie jedzenia pacjentom, wywiązuje się ze swoich zobowiązań.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat