Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Żywienie

Zatruwał sklepowe jedzenie dla dzieci

Artykuł

Kilkanaście lat za kratkami spędzi Niemiec, który podkładał w supermarketach zawierające niebezpieczne substancje słoiczki z żywnością dla małych dzieci.

Zatruwal jedzenie
Autor: pixabay.com

Chcący wymusić okup na właścicielach sklepów pewien chciwy 54-latek umieszczał w słoiczkach z jedzeniem dla niemowląt i małych dzieci mogący im śmiertelnie zaszkodzić związek chemiczny. Mężczyzna w wysyłanych do przedsiębiorców wiadomościach groził ponadto, że zatruje produkty spożywcze w całej Europie. Za odstąpienie od swojego procederu żądał 12 milionów euro. Niemiec wpadł w ręce policji dzięki temu, że został zidentyfikowany na nagraniu monitoringu. Gdy zaczęła mu grozić kara więzienia, próbował tłumaczyć się problemami psychicznymi. Badający go psychiatra stwierdził jednak, że nie ma przeciwskazań, aby 54-latek odpowiadał za popełnione przestępstwo. Orzekający w jego sprawie sędzia skazał go więc niedawno na ponad dwanaście lat pozbawienia wolności.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat