Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Żywienie

Wprowadziła córce dietę bezcukrową

Artykuł

W diecie 5-letniej córeczki znanej australijskiej trenerki do spraw żywności, zdrowia i dobrego samopoczucia nie ma cukru. Jej mama osobiście tego pilnuje.

Corka dieta bezcukrowa
Autor: Instagram/@myfoodreligion

Shan Cooper to popularna australijska influencerka, trenerka do spraw żywności, zdrowia i dobrego samopoczucia, miłośniczka zrównoważonej diety oraz aktywnego stylu życia. Gdy została mamą, postanowiła wychować swoje dziecko zgodnie z zasadami zdrowego żywienia, wyeliminować z diety córeczki cukier oraz przetworzone produkty. 5-letnia Grace, tak jak i jej rodzicielka, jest więc aktualnie na diecie paleo. Ten sposób odżywiania bazuje na konsumowaniu naturalnej żywności w takiej formie, jak robili to nasi przodkowie. Australijka pochwaliła się publicznie, że jej córeczce zrównoważona, bezcukrowa dieta bardzo służy. Dziewczynka zdrowo się rozwija. Chorowała do tej pory tylko raz.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat