Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Włamał się na lekcje online i obrażał uczniów

Artykuł

Za wulgaryzmy i zhakowanie e-lekcji pewien 13-latek z Gdańska będzie niedługo odpowiadał przed sądem dla nieletnich.

Wlamal sie lekcja online
Autor: pixabay.com

Coraz głośniej o chamskim zachowaniu pewnego nastolatka, który bez uprawnień dołączył na lekcje online do jednej z gdańskich podstawówek i zaczął obrażać uczestniczących wtedy w zajęciach ósmoklasistów. Gdy incydent został zgłoszony policji, ta bardzo sumiennie zajęła się ustalaniem personaliów hakera. Szybko okazało się, że komputerowy włamywacz ma zaledwie 13 lat i jest mieszkańcem Gdańska. Chłopiec był przekonany, że jego postępek pozostanie bezkarny, a on zachowa anonimowość. Tak się jednak nie stało. Teraz nastolatka czeka więc tłumaczenie się przed sędzią w sądzie rodzinnym. Sam sobie jednak swoim karygodnym zachowaniem na to zasłużył.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat