Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Warsztaty barmańskie w podstawówce

Artykuł

W jednej z mazowieckich szkół zorganizowano warsztaty barmańskie dla dzieci. Niektórzy Internauci uważają, że to promowanie alkoholizmu.

Warsztaty barmanskie podstawowka
Autor: freepik

Jakiś czas temu  uczniów pierwszych klas Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w podwarszawskim Garwolinie zaproszono do Zespołu Szkół nr 2 w Garwolinie na  oryginalne i niecodzienne warsztaty, warsztaty przybliżające dzieciom zawód barmana. W garwolińskiej placówce edukacyjnej od dawna prowadzona jest szkolna akcja: "Z małej klasy ruszam w świat", w ramach której w atrakcyjny i ciekawy sposób opowiada się uczniom o różnych profesjach. Na warsztatach barmańskich nie zabrakło akcesoriów używanych na co dzień przez przedstawicieli tego zawodu. Młodzi uczestnicy warsztatów mieli nawet okazję przygotować, pod czujnym okiem nauczycieli i uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, koktajle z soków i owoców. Gdy informacja o garwolińskich warsztatach barmańskich przedostała się do mediów, pojawiły się w Internecie opinie, że to  zakamuflowana zachęta do sięgania od najmłodszych lat po wyskokowe trunki. "Nie było żadnych skarg ze strony rodziców czy opiekunów dzieci odnośnie naszych warsztatów" - wypowiedziała się dla jednego z serwisów internetowych dyrektorka Zespołu Szkół nr 2 w Garwolinie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczekbody na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat