Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Trzylatek najmłodszym członkiem Mensy

Artykuł

Największe i najstarsze stowarzyszenie ludzi o wysokim ilorazie inteligencji przyjęło niedawno do swego grona trzyletniego chłopczyka.

3latek mensa
Autor: Instagram/@aniraasyikin

Mieszkający w Wielkiej Brytanii Haryz Naim ma dopiero trzy lata, a już uważany jest za geniusza i może pochwalić się ilorazem inteligencji 142. Nic dziwnego, dziecko nauczyło się płynnie mówić już w wieku siedmiu miesięcy, a czytać po ukończeniu drugiego roku życia. Posiadana przez chłopca wiedza znacznie wykracza ponad wiadomości posiadane zazwyczaj przez jego równolatków. Haryz ma wszechstronne zainteresowania. Pasjonuje się kosmosem, matematyką, lubi czytać książki i wymyślać autorskie bajki. Rodzice trzylatka są bardzo dumni, że Mensa doceniła ich synka i zaprosiła do grona członków stowarzyszenia. Ich pociecha jest aktualnie najmłodszym członkiem Mensy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat