Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Skrytykował przedszkole dziecka. Córka poniosła konsekwencje

Artykuł

Pewien rodzic z Poznania nazwał w Internecie przedszkole córki: „przechowalnią”. Dyrektorka z dnia na dzień wypowiedziała umowę o sprawowanie opieki nad jego dzieckiem.

Wszedl przedszkole nie chcial wyjsc
Autor: pixabay.com

Mieszkająca w Poznaniu 3,5-letnia Zosia jeszcze do niedawna uczęszczała do niepublicznego przedszkola Kraina Marzeń. Rodzice musieli szukać jednak dla niej pilnie innej placówki opiekuńczo-wychowawczej, ponieważ z dnia na dzień przedszkole rozwiązało z nimi umowę. Powodem była negatywna opinia, jaką wystawił placówce ojciec Zosi. Poinformował on bowiem jedną z Internautek pytających na facebookowej poznańskiej grupie dzielnicowej o ocenę przedszkola Kraina Marzeń, że jego zdaniem jest to: „przechowalnia dzieci z zabawkami”. O wpisie dowiedział się personel i dyrektorka skrytykowanej placówki. Ojcu Zosi wręczony został dokument rozwiązujący ze skutkiem natychmiastowym umowę z przedszkolem. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat