Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Dieta w ciąży

Skandal z zupą dla ciężarnej

Artykuł

Spożywająca posiłek w chińskiej restauracji kobieta w ciąży znalazła w swoim posiłku martwego szczura.

Skandal zupa ciezarna
Autor: pixabay.com

Jakiś czas temu pewna spodziewająca się dziecka kobieta odwiedziła popularną azjatycką restaurację. W lokalu należącym do sieci Xiabu Xiabu, doświadczyła prawdziwego koszmaru. Nie dość, że natrafiła w swojej zupie na ciało ugotowanego gryzonia, to jeszcze została okropnie potraktowana przez zatrudnionego tam kelnera. Gdy ciężarna zadeklarowała, że zanim otrzyma od firmy rekompensatę finansową, chce oddać szczura do badań, aby sprawdzić, czy zjedzenie części posiłku z gryzoniem nie zaszkodziło jej potomkowi, pracownik restauracji miał powiedzieć do niej, że jeśli boi się o zdrowie swojego dziecka, to może dostać dużo pieniędzy na aborcję.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat