Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Żywienie

Skandal na szkolnej stołówce

Artykuł

Zatrudnieni w jednej ze szkolnych stołówek w Warszawie pracownicy regularnie raczyli się alkoholem w miejscu pracy. Ukarano ich zwolnieniem dyscyplinarnym.

Skandal szkolna stolowka
Autor: pixabay.com

Do mediów przedostała się wiadomość o żenującym zachowaniu osób, które w szkole podstawowej przy ulicy Ogrodowej w Warszawie odpowiadały za przygotowywanie posiłków dla uczniów. Do Internetu trafiły zdjęcia pustych butelek po piwie i wódce, będące pamiątką po libacjach alkoholowych nagminnie organizowanych przez nieodpowiedzialne pracownice firmy kateringowej, którą opłacała szkoła. Oburzona dyrektorka placówki edukacyjnej bez zwłoki wypowiedziała umowy osobom, które urządzały w murach stołecznej podstawówki systematyczne popijawy. Właścicielka firmy kateringowej jest w szoku, że zatrudniane u niej kobiety zamiast sumiennie wykonywać powierzone im obowiązki, organizowały nagminnie pijackie posiadówy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat