Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Rodzice chcą, by syn został powtarzał klasę. Dyrekcja przeciwna

Artykuł

Pewne włoskie małżeństwo upiera się przy tym, aby ich potomek został na drugi rok w tej samej klasie. Nauczyciele i dyrekcja uważają, że nie jest to konieczne.

Pandemia szkola stacjonarnie
Autor: freepik

Pewien uczeń  z włoskiego miasta Trydent  z powodu poważnych problemów zdrowotnych opuścił bardzo wiele godzin zajęć lekcyjnych. Rodzice młodego Włocha są przekonani, że najlepiej dla niego byłoby, gdyby powtarzał tę samą klasę. Nie stresowałby się bowiem wtedy przez szkolne zaległości i luki w edukacji. Dyrekcja szkoły odrzuciła prośbę rodziców o pozostawienie ucznia w tej samej klasie na kolejny rok. Nauczyciele stwierdzili bowiem, że chłopiec spokojnie poradzi sobie na następnym etapie nauki. Z powodu niezadowolenia rodziców, sprawa trafiła do sądu. Wszystko wskazuje na to, że władze administracyjne przychylą się do zdania dyrekcji i pracowników szkoły. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat