Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Przez eksperymenty na lekcji fizyki ewakuowano szkołę

Artykuł

Prawie 170 osób zostało ewakuowanych z powodu wyczuwalnego gazu w budynku szkoły w Stradunach koło Ełku. Szkołę wywietrzono.

Eksperyment fizyka szkola
Autor: freepik.com

Do mediów przedostała się informacja o nietypowym przebiegu lekcji fizyki w Zespole Szkół Samorządowych w Stradunach (województwo warmińsko-mazurskie). Na skutek przeprowadzenia na lekcji fizyki pewnego doświadczenia, w szkole zaczął być wyczuwalny nieprzyjemny zapach, zapach gazu. Do placówki edukacyjnej w Stradunach wezwano strażaków, którzy urządzeniami pomiarowymi sprawdzili stężenie gazu w poszczególnych salach budynku szkoły. Uczniów i personel szkoły na jakiś czas  profilaktycznie ewakuowano. Ze względu na to, że strażacy nie stwierdzili poważnego zagrożenia dla zdrowia i życia osób przebywających w budynku szkoły w Stradunach, lekcje w placówce zostały wznowione.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Między nami żywiołami Miss Kraken

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat