Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Przedszkolanki z Białegostoku zgubiły dziecko

Artykuł

Gdy pan Jacek zjawił się w minioną środę w przedszkolu, aby zabrać swojego synka do domu, okazało się, że opiekunki nie mają pojęcia, gdzie aktualnie przebywa dziecko.

Przedszkolanki zgubily dziecko bialystok
Autor: pixabay.com

Ojciec pewnego 3-latka z Białegostoku podzielił się w Internecie historią zgubienia jego dziecka przez mające się nim opiekować przedszkolanki. Mężczyzna chce przez to zmotywować opiekunki maluchów z całej Polski do baczniejszego zwracania uwagi na swoich podopiecznych. Zapisany do przedszkola nr 78 w Białymstoku chłopiec, został w ubiegłą środę bez opieki osób dorosłych na około 40 minut. Zamiast uczestniczyć w zajęciach zumby, przebywał kilkadziesiąt minut sam w ciemnej sali, ponieważ przedszkolanki nie przypilnowały, aby dołączył do swoich kolegów i koleżanek. Gdy kilkulatki maszerowały do sali na zajęcia, maluch korzystał z toalety. Przestraszone i zapłakane dziecko odnaleziono dopiero, gdy przybyły po niego ojciec zaalarmował personel przedszkola o zaginięciu synka. Zanim pan Jacek rozpoczął rozpytywanie w przedszkolu o swojego potomka, opiekunki nie miały bowiem pojęcia, że któregoś z maluchów na zajęciach zumby brakuje.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 4.6/5. Oceniono 2 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat