Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Postawa tego ucznia robi wrażenie

Artykuł

Pewien 12-latek z Peru tak poważnie traktuje szkołę, że odrabia lekcje przy świetle ulicznych latarni. W domu bowiem nie ma prądu.

Postawa ucznia wrazenie
Autor: YouTube / Prensa Total

Do Internetu trafiło video, na którym widać kilkunastoletniego chłopca, który uczy się na ulicy, przy świetle latarni. Dziecko nagrał monitoring peruwiańskiego miasteczka Moche. Victorem szybko zainteresowali się lokalni policjanci. Zachowanie 12-latka bardzo zaimponowało stróżom prawa. Gdy przeanalizowali nagrania z kamer, okazało się bowiem, że chłopiec odrabia lekcje i przyswaja szkolną wiedzę. Rodziny Victora nie stać na podłączenie elektryczności w mieszkaniu. 12-latek był zmuszony uczyć się wieczorami przy świeczce. Nie miał już jednak cierpliwości do ślęczenia nad książkami przy słabym świetle świecy. Od jakiegoś czasu, odrabiał więc lekcje na ulicy. Burmistrz miasteczka, w którym mieszka Victor, zadeklarował udzielenie pomocy materialnej rodzinie chłopca, opłacenie podłączenia prądu w ich domu oraz rachunków za energię elektryczną w przyszłości.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat