Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Podsłuch w przedszkolnej sali zabaw

Artykuł

W pewnym przedszkolu w województwie łódzkim przedszkolanki odkryły podsłuch. Policja zaproponowała umorzenie sprawy.

Podsluch przedszkole
Autor: freepik

Coraz głośniej w mediach o niecodziennym znalezisku, którego jakiś czas temu dokonały pracownice katolickiego przedszkola w Gomulinie niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego. Podczas sprzątania sali zabaw ich uwagę przykuło małe urządzenie przypominające pendrive’a. Okazało się, że to podsłuch. Po podłączeniu urządzenia do komputera wyszło bowiem na jaw, że nagrano tam rozmowy przedszkolanek i dzieci. Sprawę zgłoszono dyrektorce placówki oraz policji. Z racji tego jednak, że funkcjonariusze zdecydowali się na umorzenie sprawy znalezienia podsłuchu w przedszkolu, podsłuchiwane przedszkolanki złożyły wypowiedzenia z pracy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat