Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Oryginalne zakończenie lekcji w Kambodży

Artykuł

W jednej z kambodżańskich szkół wprowadzono ciekawy i piękny zwyczaj praktykowany tuż po zakończeniu dnia nauki. Czy będzie on inspiracją dla innych?

Oryginalne zakonczenie lekcji
Autor: pixabay.com

Do Internetu trafiło nagranie, na którym uwieczniono sposób, w jaki kambodżańskie dzieci nawiązują ze sobą więź i wzmacniają wzajemne relacje. W jednej z tamtejszych placówek edukacyjnych uczniowie co dzień po skończonych zajęciach żegnają się ze sobą na jeden z wybranych sposobów. Może to być uścisk ręki, przybicie piątki, ukłon, żółwik albo przytulenie. Uroczy rytuał koordynuje nauczyciel. „Jeśli dzieci będą szczęśliwe w szkole, łatwiej będzie im się uczyć i osiągnąć sukces” – nie ma wątpliwości opiekun naukowy dzieci.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat