Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Oryginalne zadanie dla dzieci. Szczerość uczniów

Artykuł

Pewna amerykańska nauczycielka zapytała uczniów, jaką jedną rzecz w niej zmieniliby. Niektóre odpowiedzi były naprawdę zaskakujące.

Oryginalne zadanie
Autor: freepik

Wykonująca zawód nauczycielki Alex Jean znana jest wielu Internautom. Udziela się bowiem od dawna w mediach społecznościowych. Kobieta poprosiła jakiś czas temu swoich uczniów, aby w ramach zadania napisali, co w niej zmieniliby, jakie mają do niej zastrzeżenia. Niektóre odpowiedzi bardzo zadziwiły panią Alex. Podzieliła się nimi z Internautami. "Za często mrugasz" - wyznało jedno z dzieci. "Jedna twoja brew jest cienka, a druga gruba" - zaprezentował swoje zdanie kolejny z maluchów. "Dajesz nam za dużo pracy" - odważył się napisać uczony przez Alex Jean kilkulatek. "Nie będziesz naszą nauczycielką w przyszłym roku" - pożalił się inny uczeń, przyznając, że tą właśnie rzecz chciałby koniecznie zmienić. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat