Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Oryginalna nagroda za dobre wyniki w nauce

Artykuł

W pewnej chińskiej prowincji uczniowie w nagrodę za dobre oceny otrzymali żywe prosięta.

Oryginalna nagroda
Autor: freepik

Do mediów przedostała się wiadomość o tym, że jakiś czas temu w chińskiej prowincji Junnan do rąk zdolnych uczniów powędrowało 20 prosiąt. Zwierzęta przekazano dzieciom dlatego, aby uhonorować ich naukowe osiągnięcia, zachęcić do pilnej nauki oraz wesprzeć rozwój lokalnej gospodarki. Dzięki posiadaniu na własność świnek, uczniowie mają uczyć się również odpowiedzialności za żywe stworzenia. Popierający taki rodzaj nagradzania dzieci nauczyciel uważa, że gratyfikacja za dobre oceny w postaci żywego inwentarza, zapobiec ma temu, aby uczniowie przyzwyczaili się do zapomóg finansowych. "Mam nadzieję, że dzieci zrozumieją, że muszą ciężko pracować i tylko w ten sposób osiągną godność i potęgę" - wypowiedział się pedagog.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczekbody na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat