Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Nietrzeźwa nauczycielka prowadziła zajęcia z dziećmi

Artykuł

Skandal w jednej z kaliskich podstawówek: mimo nadużycia alkoholu pewna nauczycielka jak gdyby nigdy nic wykonywała swoje zawodowe obowiązki.

Nietrzezwa nauczycielka
Autor: freepik

W miniony czwartek policjanci z Kalisza dostali wezwanie do Szkoły Podstawowej nr 10. Poinformowano ich o tym, że jedna z nauczycielek jest najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu. Gdy mundurowi zjawili się pod wskazanym adresem i zbadali wychowawczynię uczniów klasy pierwszej alkomatem okazało się, że ma ona aż 2,5 promila alkoholu we krwi. Dyrekcja szkoły niezwłocznie zawiesiła ową nauczycielkę w czynnościach służbowych. Wybrykiem 48-latki zajmie się rzecznik dyscyplinarny. Za podjęcie czynności zawodowych pod wpływem alkoholu kobiecie grozi areszt lub grzywna.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat