Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Nietrzeźwa 10-latka w szkole

Artykuł

Do jednej z łomżyńskich podstawówek na lekcje przyszła pijana 10-latka. Alkomat wykazał 0,6 promila.

Nietrzezwa 10latka szkola
Autor: freepik

Do mediów przedostała się wiadomość o tym, że sąd rodzinny zbada szczegóły incydentu, do jakiego doszło kilka dni temu w pewnej łomżyńskiej szkole. Nietypowe zachowanie jednej z tamtejszych uczennic zwróciło uwagę nauczyciela. Szybko okazało się, że dziwnie zachowująca się dziewczynka jest pijana, a w plecaku schowaną ma butelkę z alkoholem. Do szkoły wezwano rodziców dziecka oraz funkcjonariuszy policji. 10-latkę poddano badaniu alkomatem. Ten potwierdził, że we krwi dziecka krąży alkohol. Konsekwencje prawne poniosą  za to opiekunowie dziewczynki.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat