Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Niemowlę

KategoriaWszystko co należy wiedzieć o niemowlaku.
Przez butelke do kubka

Przez butelkę do kubka

Okres odstawienia butelki ze smoczkiem jest ważnym etapem w rozwoju dziecka. To krok ku samodzielności i wypracowanie nowego sposobu picia.

Uklad pokarmowy niemowlecia

Układ pokarmowy niemowlęcia

Trawienie i wchłanianie składników odżywczych to podstawowe funkcje układu pokarmowego, które wraz z rozwojem dziecka będą się doskonaliły.

Gdzie kupic wyprawka noworodek

Gdzie najlepiej kupić wyprawkę dla noworodka?

Jednym z najprzyjemniejszych etapów przygotowywania się do przyjścia na świat potomka jest kompletowanie wyprawki. Jak skompletować idealną wyprawkę i o czym pamiętać, by ułatwić sobie pierwsze miesiące życia maluszka? Gdzie kupić wyprawkę, by produkty były bezpieczne?

Podraznienia u niemowlat

PODRAŻNIENIA U NIEMOWLĄT

Pierwszy rok życia dziecka obfituje w wyzwania dla rodziców. Jednym z ważniejszych jest dbałość o wyjątkowo delikatną i podatną na podrażnienia skórę.

Bilans zdrowia dziecka

Bilans zdrowia dziecka

Maluch, który kończy 1. rok życia, przestaje być niemowlęciem – staje się ciekawym świata i coraz bardziej samodzielnym małym dzieckiem.

Chustowanie

Chustowanie. Czy warto je stosować?

Babywearing, czyli noszenie noworodków i niemowląt w chuście cieszy się coraz większą popularnością.

Kaszka3sposoby

Kaszka na 3 sposoby

Produkty zbożowe to niezwykle cenny element diety na każdym etapie życia. W postaci kaszek już w okresie niemowlęcym uzupełniają codzienny jadłospis w ważne dla rozwoju składniki odżywcze.

Naturalna pielegnacja skory malucha

Naturalna pielęgnacja skóry malucha

Opieka, która koi i wspiera

Mattel radosc szpital

Mattel wprowadza radość do szpitalnej codzienności dzieci

Fisher-Price, wiodąca marka zajmująca się produkcją zabawek dla dzieci, zawsze stara się zadbać o dobro i rozwój każdego malucha.

Dada wspiera mamy dzieci

Dada wspiera Mamy i Dzieci

Dada, to nie tylko pierwszy wybór w kategorii pieluszek dla setek tysięcy rodziców, ale także odpowiedzialny społecznie partner, który od wielu lat dba o zdrowie mam oraz ich dzieci.

Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat