Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Prawo

Nielegalne żłobko-przedszkole w Wielkopolsce

Artykuł

Nawet 15 dzieci przebywa codziennie w mieszczącym się w prywatnym mieszkaniu niezarejestrowanym przedszkolu w Gorzowie Wielkopolskim.

Nielegalne zlobko przedszkole wielkopolska
Autor: freepik

Okoliczni mieszkańcy jednego z bloków mieszkalnych przy ulicy Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim nie mają wątpliwości, że działa tam od dawna nielegalne żłobko-przedszkole. Niejednokrotnie skarżyli się już lokalnej policji na hałasy. "W każdym pomieszczeniu słyszę, jak te dzieci biegają, krzyczą, skaczą" - wyznała mediom jedna z sąsiadek żłobko-przedszkola. Nielegalnym biznesem mieszkanki Gorzowa zainteresował się również jakiś czas temu sąd. Sędzia zajmujący się tą sprawą uznał pozwaną kobietę winną prowadzenia działalności gospodarczej bez wymaganych prawem formalności. Gorzowskie żłobko-przedszkole działa jednak nadal. Wyrok nie jest bowiem jeszcze prawomocny.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Dziwny świat

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat