Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Nie wpuszczą nieszczepionych dzieci do żłobków i przedszkoli

Artykuł

Włoski rząd zadecydował, że nieletni bez poświadczonych obowiązkowych szczepień, nie będą mieli prawa wstępu do żłobków i przedszkoli.

Nie wpuszcza nieszczepionych dzieci
Autor: pixabay.com

Aby nie dopuścić do nadmiernego rozprzestrzenia się różnorakich chorób zakaźnych, nieszczepieni uczniowie państwa ze stolicą w Rzymie, od 11 marca 2019 roku nie będą wpuszczani do żłobków i przedszkoli. Reguluje to już oficjalnie odpowiednia ustawa. Nieszczepione dzieci będą mogły pobierać naukę w szkołach podstawowych, ale nowoprzyjęte przepisy prawne skutkować będą nałożeniem kary finansowej w kwocie 500 euro dla tych rodziców, którzy nie dopilnują, aby ich pociechy otrzymały 10 wymaganych prawem szczepionek.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat