Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Żywienie

Nie mogła oddychać przez ząb

Artykuł

Pewna 6-latka z Chin z powodu problemów z oddychaniem trafiła do szpitala. Okazało się, że winnym zamieszania jest ząb.

Nie mogla oddychac przez zab
Autor: freepik

Jakiś czas temu do jednego z chińskich szpitali w prowincji Shaanxi przyjęto kilkuletnią dziewczynkę, która skarżyła się, że bardzo boli ją nos oraz na to, że nie może swobodnie oddychać. Gdy lekarze obejrzeli wyniki badań lekarskich, wyszło na jaw, że w jamie nosowej dziecka utknął dwucentymetrowy przedmiot – ząb. Rodzice 6-latki przypomnieli sobie wtedy, że kilka lat temu ich pociecha wybiła sobie zęba i nigdzie nie można było go znaleźć. Zguba zaś przemieściła się wtedy do nosa i przez to dziewczynka miała ciągle kłopoty z układem oddechowym. 6-latka została niedawno poddana operacji. Niefortunny ząb został z jej jamy nosowej usunięty.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat