Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Nauczycielka znalazła sposób, jak obejść zakaz śpiewania

Artykuł

Pewna pomysłowa nauczycielka z USA wpadła na pomysł, jak wystawić jasełka, nie łamiąc zakazu śpiewania. Video trafiło do Sieci.

Nauczycielka zakaz spiewania
Autor: YouTube / Jennifer Miller

Lynn Kingsbury uczy muzyki w jednej ze szkół na przedmieściach Chicago. Gdy dowiedziała się, że jej uczniowie z powodu panującej pandemii nie mogą głośno śpiewać piosenek, postanowiła nauczyć ich języka migowego, tak aby to właśnie w tym języku mogli wykonać utwory uświetniające szkolne jasełka. "Miganie to bardzo wyrazisty, piękny język, który pasuje do całości" - stwierdziła kreatywna nauczycielka. Jej pomysł o miganiu piosenek niezwykle spodobał się uczniom. Dzieci chętnie przyswajały różnorakie znaki ideograficzne, chętnie też komunikują się na co dzień w języku migowym z rówieśnikami. Uczą nawet języka migowego swoich rodziców. Pani Kingsbury cieszy się, że zaszczepiła w swoich podopiecznych nową pasję. Jest przekonana, że zostanie ona w sercach dzieci na dłużej.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat