Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Nauczyciel we Włoszech oświadczył się w klasie

Artykuł

Po dwunastu latach znajomości pewien włoski nauczyciel zapytał przy uczniach wybrankę swojego serca, czy zostanie jego żoną. Para poznała się bowiem w szkole.

Nauczycie oswiadczyl sie klasa
Autor: facebook.com/profile.php?id=100064424002564

Podczas lekcji w jednej ze szkół we włoskiej miejscowości Peschici doszło do nietypowego zdarzenia. Pracujący w owej placówce edukacyjnej nauczyciel, trzymając  w ręku bukiet czerwonych róż i pierścionek, ukląkł przed znajdującą się w klasie nauczycielką i zaproponował jej małżeństwo. Wcześniej w miejscu, gdzie doszło do oświadczyn, rozbrzmiała romantyczna muzyka,  a wtajemniczeni w plan nauczyciela uczniowie zaczęli wręczać owej nauczycielce kwiaty. Zaskoczona i poruszona sytuacją kobieta przyjęła oświadczyny, wypowiadając przy uczniach słowo: tak. Wtedy mężczyzna wsunął swojej ukochanej na palec pierścionek. Obecni w klasie uczniowie zaczęli swoim nauczycielom bić brawo. Scenę oświadczyn nagrano i udostępniono w Internecie. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Między nami żywiołami Miss Kraken

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat