Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Nauczyciel umilił przedszkolakom naukę zdalną

Artykuł

O pewnym wychowawcy przedszkolnym z USA coraz głośniej w Internecie. Pedagog wybrał się bowiem z komputerem do zoo i zabrał dzieciaki na wirtualną wycieczkę.

Nauczyciel nauka zdalna
Autor: freepik

Garrett Talcott pracuje jako opiekun przedszkolny. Jest nauczycielem z pasją. Aby urozmaicić swoim podopiecznym czas spędzany w domu i zajęcia zdalne, zaprosił przedszkolaki na wirtualny spacer po ogrodzie zoologicznym. Mieszka bowiem dziesięć minut od tej atrakcji. Mężczyzna wędrował po różnych zakątkach zwierzyńca i opowiadał dzieciom różne ciekawostki o mieszkańcach zoo. Oryginalny pomysł zajęć bardzo spodobał się przedszkolakom. Filmik ze spaceru trafił na TikToka i szybko stał się hitem Sieci. Ma już około 900 tysięcy wyświetleń.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat