Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Minister chce wysyłać uczniów na strzelnice

Artykuł

Od 1 września bieżącego roku uczęszczający na edukację dla bezpieczeństwa uczniowie będą mieć zajęcia na strzelnicach.

Minister dzieci strzelnica
Autor: freepik

Wiedza obronna, udzielanie pierwszej pomocy, lekcje na strzelnicach - oto niektóre zmiany w programie nauczania przedmiotu szkolnego: edukacja dla bezpieczeństwa, które mają być wdrażane w polskich placówkach edukacyjnych już od nowego roku szkolnego. Szef resortu edukacji zapowiedział niedawno, że czas na wprowadzenie elementów przysposobienia obronnego jest bardzo, bardzo odpowiedni. Wystarczy przecież spojrzeć na to, co dzieje się za naszą wschodnią granicą. „Trzeba powodować u uczniów poczucie bezpieczeństwa” – nie ma wątpliwości Przemysław Czarnek.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat