Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Połóg

Matka wysłała noworodka do domu dziecka w kartonie

Artykuł

24-letnia Chinka włożyła swojego niedawno narodzonego potomka do pudła i nadała jako przesyłkę do sierocińca.

Matka noworodek karton
Autor: pixabay.com

Pewna chcąca oddać noworodka do domu dziecka Azjatka, włożyła swoją córeczkę do kartonu i zleciła usługę kurierską do chińskiego miasta Fuzhou. Spostrzegawczy kurier zauważył, że „coś” w przesyłce się rusza. Po oddaleniu się od nadawczyni paczki, postanowił sprawdzić, co jest przyczyną „aktywności” zawartości przesyłki oraz dziwnych dźwięków wydobywających się z wnętrza kartonu. Gdy zajrzał do środka, nie mógł uwierzyć własnym oczom - w pudełku znajdował się noworodek płci żeńskiej, owinięty w czarne, foliowe torebki. Mężczyzna zadbał o to, aby dziewczynka szybko trafiła do szpitala. Dzięki temu życiu dziecka nic aktualnie nie zagraża. Dzięki informacjom od kuriera, policjanci błyskawicznie zidentyfikowali matkę noworodka. Za porzucenie dziecka grozi jej 5 lat więzienia.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat