Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Kontrowersyjne zadanie z religii

Artykuł

W jednej z brytyjskich szkół poproszono uczniów, aby w ramach zadania domowego z religii zaplanowali swój pogrzeb. Oburzyło to wielu rodziców.

Zadanie religia
Autor: freepik

Ósmoklasistom ze szkoły katolickiej im. św. Pawła w brytyjskim Leicester zadano niedawno wypełnienie formularza dotyczącego tego, jaki chcieliby mieć kiedyś pogrzeb. Znajdowały się w nim pytania odnoszące się do wymarzonego miejsca pochówku, wyboru trumny, kwiatów, muzyki pogrzebowej, sposobu pochówku. Jedna z mam opublikowała zdjęcie pracy domowej w mediach społecznościowej. Dzięki temu o oryginalnym zadaniu z religii zrobiło się w Wielkiej Brytanii głośno. „Czy wy też uważacie, że nakłanianie dzieci do zaplanowania własnego pogrzebu to przesada, czy to ze mną jest coś nie tak?” – zapytała Internautów owa mama.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat