Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Horrendalna opłata za żłobek koło Lublina

Artykuł

Ponad 800 złotych czesnego za pobyt dziecka w publicznym żłobku. Tyle płacić mają od lutego za żłobek “Bajkowa Kraina” rodzice z okolic Lublina.

Horrendalna oplata zlobek
Autor: Materiały prasowe

Z powodu ogłoszenia wzrostu opłat w placówce opiekuńczo-wychowawczej w Niemcach koło Lublina w miesiącu lutym, kilkoro rodziców już wypisało z tamtejszego żłobka swoje pociechy. Do tej pory płacili bowiem za czesne 280 złotych. Już niedługo opłata za pobyt w tej placówce wynosić będzie prawie 813 złotych. Przyczynili się do tego miejscowi radni, którzy przegłosowali podwyżki w żłobku “Bajkowa Kraina”, ponieważ “wzrosły koszty stałe funkcjonowania placówki, a rodzice otrzymają wsparcie z rządowego programu”.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat