Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Hit Internetu: wypracowanie o dziadku

Artykuł

Tekst pewnego ucznia o jego bliskim krewnym podbija serca coraz większej liczby Internautów. Trudno się przy nim nie uśmiechnąć.

Wypracowanie o dziadku
Autor: freepik

Szczerość jednego z dzieci, które otrzymało na zadanie domowe napisać parę słów o swoim dziadku z okazji Dnia Dziadka zachwyca tych, którzy natrafili w Internecie na udostępniane coraz szerzej wypracowanie owego młodego ucznia. Hitem jego pracy domowej są słowa: "Mój dziadek najchętniej zajmuje się odpoczynkiem". Co jeszcze zdradziło na temat swojego krewnego dziecko? "Mój dziadek ma na imię Marek. Ma 59 lat. Najchętniej zajmuje się odpoczynkiem. Jego największym marzeniem jest wieczny odpoczynek". "Wspaniały wnuczek i dobry obserwator" - chwalą chłopca Internauci. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat