Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dla żartu zamknęli dziecko w pralce

Artykuł

W skutek udostępnienia w Internecie nagrania z dzieckiem umieszczonym wbrew jego woli w urządzeniu do prania odzieży, zatrzymano aż trzy osoby.

3latek udusil pralka
Autor: pixabay.com

Pewna młoda mama z Radomia pozostawiła jakiś czas temu pod opieką znajomych swojego 2-letniego synka. Ci postanowili zabawić się kosztem malucha i wsadzić go do pralki. Zwariowany pomysł szybko zrealizowano. Mimo płaczu i protestu dziecka, chłopczyk wylądował na pewien czas w ciasnym urządzeniu. Filmik z tej czynności trafił do Internetu, a sprawą zainteresowała się policja. W minioną sobotę zatrzymano trzy osoby powiązane z akcją przetrzymywania 2-latka w pralce: konkubenta matki dziecka oraz jej znajomych. Wszystko wskazuje na to, że okrutny żart nie zostanie im puszczony płazem. Za znęcanie się nad nieletnim grozi im 5 lat więzienia.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat